Váš košík
0obrázků za0
Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Afro brazilská bohyně
Obrázek propojuje s matkou Zemí, prohřívá a osvěžuje. Vyjadřuje vášeň pro tanec a rytmus, ženskou přirozenost a svobodu. Propojuje vnitřního ...
Novinka
Čistota srdce
Srdce z hlubin zrozené Obrázek podporuje jakoukoliv tvorbu, pramenící z čistého srdce. Když naše srdce hoří, když skrze něj tvoříme, inspirujeme ...
Nejbližší akce s obrázky

 

Ritál Brno, Vachova 3

prodejní výstava Věry Kočky

Stále trvá i v roce 2020 a 2021

a obrazy průběžně doplňujeme

Odkazy

Transformace

Transformace nebo-li osobní změna vědomí.

Mohou obrázky harmonizovat v překotné době neustálých změn, v tomto přelomovém a vskutku transformačním období?

Co znamená tolikrát opakované slovo transformace pro každého z nás jednotlivě? Co můžeme konkrétně udělat pro dnešní i budoucí dobu?

Volíme ve svém nitru, ve svém srdci. Svými postoji. Ne to, co někomu řekneme nebo napíšeme, ale jak je to doopravdy, jak je to v nás právě teď. Každý sám za sebe. Pro svět v míru a hojnosti se můžeme rozhodnout.
Co můžeme sami dělat, když máme pocit, že jsme uvízli v chaosu a nemáme sílu se z něho dostat? Když si myslíme, že už nic nemá smysl, že je to stejně všechno jedno, že už nemůžeme udělat ani krok? Když nemáme nikoho po ruce, kdo by nám pomohl? Co si počít, když už ničemu nevěříme a nemáme důvod jít dál? Když jsme se ztratili ve tmě nebo v mlze a nevidíme další cestu?
Zkusme najít vnitřní sílu, světlo v sobě a nebo pokud to nejde, požádejme o pomoc Boha, Krista, Ducha, Absolutno, vnitřního mistra, síly světla apod...

Jde o to, obstát se ctí. Záleží na tom, co vytváříme, co dáváme, co z nás vychází, co vyzařujeme, jaké myšlenky tvoříme. Každá dobrá myšlenka se počítá a stojí za to se přimknout k dobru, jak nejlíp nám to jde. Tvoříme si tím svůj život. Za sebe sama i za společnost. Najděme to nejlepší v nás. To je skutečná a živá transformace.

Obrázky mohou být používány pro léčení, harmonizaci, pročištění a zpracování aktuální situace. Pro uchopení duchovních příčin životních situací.

Nechejme je odhalit ještě zbývající bloky a s láskou i pokorou se otevřeme Boží pomoci. Přijměme dar léčení sebe sama. Nechejme jej přivádět radost, požehnání a štěstí do našeho života.

Hromadný nákup všech kartiček z kategorie Transformace provedete přes tlačítko.

Řazení:    Cenové varianty: