Váš košík
0obrázků za0
Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Dítě mé duše
Obrázek symbolizuje požehnání nového života, prozáření světlem, otevření se mateřskému principu. Posiluje ženství, mateřství, plodnost. Léčí strachy ...
Novinka
Motýl smrtihlav
Hledáš-li pevný bod, abys pohnul vesmírem, pohleď nejprve do svého srdce, neboť tam už celý vesmír je. Neboj se smrti, ona neexistuje. Neboj ...
Nejbližší akce s obrázky
Odkazy

Harmonizace

Harmonizace - nalezení hlubokého vnitřního klidu a míru.

Návrat do harmonického stavu je přirozeností pro celou přírodu a celý vesmír. Všechno se navrací do rovnováhy, pokud je z ní dočasně vyvedeno.

Harmonizace pomocí obrázků

 Rozhodovat můžeme každý sám za sebe, ale u ostatních můžeme pouze respektovat a přijímat jejich cestu. Jako odpověď na moje vnitřní dotazy, co mohu udělat v souladu s řádem tohoto světa, bez zasahování do osudu druhých, mi začala přicházet inspirace ve formě harmonizačních a léčebných obrázků. Nápady co a jak kreslit přicházejí vždy v pravý čas a dostanou se k tomu správnému člověku, tam, kde mají být.

Všichni hledáme vnitřní klid, ať už o tom víme nebo ne. Hledáme více či méně vědomě rozmanitými, dlouhými, či kratšími cestami.

Jedině znovunalezením harmonie v nás přijmeme skutečné štěstí do svého života. V rovnováze citu i rozumu. V tiché hlubině srdce. Tak přichází Poznání.

Harmonizace - souznění nitra s přírodou – návrat k moudrosti a lásce.

Hromadný nákup všech kartiček z kategorie Harmonizace provedete přes tlačítko.

Řazení:    Cenové varianty: