Váš košík
0obrázků za0
Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Cesta Růže
Cesta růže – návrat do Jednoty Léčení zraněného srdce Uzdravení vztahů, nalezení kořenů ženství Láska, blahobyt, ochrana Růže – smrt i zrození   Originál ...
Novinka
Iris
Hlubokým vesmírem zrozená, kapkami duhové rosy utkaná. Já Iris přináším svěžest a vláhu tomuto světu. Přináším nebe na Zem. Pronikáš se mnou ...
Nejbližší akce s obrázky

 

 

Odkazy

Harmonizace

Harmonizace - nalezení hlubokého vnitřního klidu a míru.

Návrat do harmonického stavu je přirozeností pro celou přírodu a celý vesmír. Všechno se navrací do rovnováhy, pokud je z ní dočasně vyvedeno.

Harmonizace pomocí obrázků

 Rozhodovat můžeme každý sám za sebe, ale u ostatních můžeme pouze respektovat a přijímat jejich cestu. Jako odpověď na moje vnitřní dotazy, co mohu udělat v souladu s řádem tohoto světa, bez zasahování do osudu druhých, mi začala přicházet inspirace ve formě harmonizačních a léčebných obrázků. Nápady co a jak kreslit přicházejí vždy v pravý čas a dostanou se k tomu správnému člověku, tam, kde mají být.

Všichni hledáme vnitřní klid, ať už o tom víme nebo ne. Hledáme více či méně vědomě rozmanitými, dlouhými, či kratšími cestami.

Jedině znovunalezením harmonie v nás přijmeme skutečné štěstí do svého života. V rovnováze citu i rozumu. V tiché hlubině srdce. Tak přichází Poznání.

Harmonizace - souznění nitra s přírodou – návrat k moudrosti a lásce.

Hromadný nákup všech kartiček z kategorie Harmonizace provedete přes tlačítko.

Řazení:    Cenové varianty: