Váš košík
0obrázků za0
Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Dítě mé duše
Obrázek symbolizuje požehnání nového života, prozáření světlem, otevření se mateřskému principu. Posiluje ženství, mateřství, plodnost. Léčí strachy ...
Novinka
Iris
Hlubokým vesmírem zrozená, kapkami duhové rosy utkaná. Já Iris přináším svěžest a vláhu tomuto světu. Přináším nebe na Zem. Pronikáš se mnou ...
Nejbližší akce s obrázky

Ritál Brno, Vachova 3

prodejní výstava Věry Kočky

Prosinec, leden. . .

Odkazy

Harmonizace

Harmonizace - nalezení hlubokého vnitřního klidu a míru.

Návrat do harmonického stavu je přirozeností pro celou přírodu a celý vesmír. Všechno se navrací do rovnováhy, pokud je z ní dočasně vyvedeno.

Harmonizace pomocí obrázků

 Rozhodovat můžeme každý sám za sebe, ale u ostatních můžeme pouze respektovat a přijímat jejich cestu. Jako odpověď na moje vnitřní dotazy, co mohu udělat v souladu s řádem tohoto světa, bez zasahování do osudu druhých, mi začala přicházet inspirace ve formě harmonizačních a léčebných obrázků. Nápady co a jak kreslit přicházejí vždy v pravý čas a dostanou se k tomu správnému člověku, tam, kde mají být.

Všichni hledáme vnitřní klid, ať už o tom víme nebo ne. Hledáme více či méně vědomě rozmanitými, dlouhými, či kratšími cestami.

Jedině znovunalezením harmonie v nás přijmeme skutečné štěstí do svého života. V rovnováze citu i rozumu. V tiché hlubině srdce. Tak přichází Poznání.

Harmonizace - souznění nitra s přírodou – návrat k moudrosti a lásce.

Hromadný nákup všech kartiček z kategorie Harmonizace provedete přes tlačítko.

Řazení:    Cenové varianty: