Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Tančící žena a měsíc
Obrázek znázorňuje propojení dynamiky, barvy, pohybu, tance, lehkosti, víření, ženskosti a radosti. Harmonizuje ženskou sexualitu, probouzí ženský ...
Novinka
Iris
Hlubokým vesmírem zrozená, kapkami duhové rosy utkaná. Já Iris přináším svěžest a vláhu tomuto světu. Přináším nebe na Zem. Pronikáš se mnou ...
Nejbližší akce s obrázky

Ritál Brno, Vachova 3

prodejní výstava Věry Kočky

Prosinec, leden. . .

Odkazy

Obchodní a reklamační podmínky

 

Objednávky
Zákazník musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (e-mail, telefon) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky. Zákazník má právo stornovat nevyřízenou objednávku do 2 hodin od objednání zboží pomocí e-mailu harmonizace.brno@gmail.com

Platba
Nakupující má možnost zaplatit převodem na bankovní účet, využít platbu dobírkou či platbou v hotovosti při osobním odběru. U objednávek větších formátů o velikosti A2, A1 a A0 není možná dobírka, je třeba provést platbu předem.


Vyřízení objednávky
Při standardním průběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím e-mailu. Kupujícímu je po objednávce zaslán shrnující e-mail se seznamem objednaného zboží. Dále je zaslán e-mail informující o odeslaní zboží nebo možnosti vyzvednutí zboží osobně v místě odběru.

Expediční lhůta
Zboží na skladě je odesláno během 2-3 pracovních dnů.
V případě, že některý z objednaných obrázků je právě vyprodán v době internetové objednávky, bude zákazník kontaktován a budou mu nabídnuty další možnosti postupu ( změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Prodejce se zavazuje expedovat zboží v nejkratší možné době.
Zboží na objednávku je odesíláno do týdne, výjimečně nejpozději do 14 dnů. Vždy informujeme zákazníka.

Forma zásilky
Zboží je odesláno zákazníkovi v obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození.

Převzetí zboží
Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Vrácení zboží
Upozorňujeme, že zákazník nemá právo na vrácení zboží (právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží dle zákona č. 367/2000 Sb.) a to z těchto důvodů:

1. Reprodukce nabízených obrazů jsou vyhotovovány na základě objednávky, tedy na míru přímo pro zákazníka. Jedná se především o tisk na plátno a často necháváme vyhotovit na základě objednávky i tisky menších rozměrů. Na skladě nikdy nemáme celou nabídku e-shopu.

2. Reprodukce obrázků ve formátech A3, A4, A5, přáníčka a kartičky, podléhají rychlému opotřebení v případě, že s nimi zákazník nešetrně zachází. Je tím myšleno ohnutí rožků, osahání obrázků. Často stačí  otlačený palec na potištěné straně a obrázek již není možné dále nabízet k prodeji. Z toho důvodu nelze již zakoupené obrázky vrátit.

Doprava a platba

Dopravce dodá zásilku adresátovi ve lhůtě určené jeho obchodními podmínkami. V současnosti využíváme služeb České pošty (www.cpost.cz) .

Možnosti dodání:

Osobní odběr
Můžete využít osobního odběru zboží v Dolním Smržově na adrese:

Věra Burešová
Dolní Smržov 15
679 61 Letovice
harmonizace.brno@gmail.com
724714289

Termín odběru zboží je třeba dohodnut nejlépe prostřednictvím e-mailu.

Osobní odběr v Tišnově  na adrese:
          Kateřina Tomisová - kamenný obchod Kateřinka - Obchůdek Indigenous
         Bezručova 21, Tišnov

Pozn.: Tento obchůdek slouží jako oáza klidu a jsou zde k zakoupení kromě kompletního sortimentu i plátna větších rozměrů. 

Osobní odběr v Českých Budějovicích po předchozí domluvě na adrese:

Ing. Jana Holická - Johanka
nám. Přemysla Otakara II.č.11
370 01 České Budějovice
jana.holicka@centrum.cz
tel.: 776 606 630
tel. prodejna : 776 001 360
prodejní doba: po-pá 9-17,30, so 8,30-12

Pozn.: Na tomto výdejním místě nemusí být k dispozici všechny obrázky.


Ceník poštovného a balného
Česká pošta při platbě na dobírku 120,- Kč. Při nákupu nad 1000,- Kč je poštovné a balné zdarma.
Jako kompenzaci poštovného přikládám ke každé objednávce dárek v podobě minimálně 3ks obrázkových kartiček. Nechejte se překvapit, které to budou, vybírám je intuitivně.

Způsob platby
Převodem, dobírkou a nebo hotově při osobním odběru. 
U větších reprodukcí na plátně A2, A1 a A0 pouze platba předem.

Ochrana osobních dat

Prohlašujeme a zavazujeme se, že svěřená osobní data nebudeme bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužijeme svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu www.verakocka.cz. Současně se zavazujeme k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu kdykoliv jeho osobní data vymažeme ze své databáze.
Více ZDE.