Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Meditace
Pomáhá při meditaci, spojenou se zvukem, vizualizací světla a dechem. Inspirováno meditacemi z knih pana Eduarda Tomáše. Může pomoci transformovat ...
Novinka
Životvorný strom
Strom namalovaný pro Obchůdek Kateřinka v Tišnově.  Prorůstá všemi věky, je za časem i prostorem, ve věčnosti. Prýštící život a síla ...
Nejbližší akce s obrázky

Festival Alchymistické Litoměřice
18. květen – 20. květen 2018
Kulturní a konferenční centrum Litoměřice

Odkazy

Obchodní a reklamační podmínky

 

Objednávky
Zákazník musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (e-mail, telefon) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky. Zákazník má právo stornovat nevyřízenou objednávku do 2 hodin od objednání zboží pomocí e-mailu harmonizace.brno@gmail.com

Platba
Nakupující má možnost využít platbu dobírkou či platbou v hotovosti při osobním odběru. U objednávek větších formátů o velikosti A2, A1 a A0 je třeba provést platbu předem.Nakupující bude informován o formě této úhrady.


Vyřízení objednávky
Při standardním průběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím e-mailu. Kupujícímu je po objednávce zaslán shrnující e-mail se seznamem objednaného zboží. Dále je zaslán e-mail informující o odeslaní zboží nebo možnosti vyzvednutí zboží osobně v místě odběru.

Expediční lhůta
Zboží na skladě je odesláno během 2-3 pracovních dnů.
V případě, že některý z objednaných obrázků je právě vyprodán v době internetové objednávky, bude zákazník kontaktován a budou mu nabídnuty další možnosti postupu ( změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Prodejce se zavazuje expedovat zboží v nejkratší možné době.
Zboží na objednávku je odesíláno do týdne, výjimečně nejpozději do 14 dnů. Vždy informujeme zákazníka.

Forma zásilky
Zboží je odesláno zákazníkovi v obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození.

Převzetí zboží
Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Vrácení zboží
Upozorňujeme, že zákazník nemá právo na vrácení zboží (právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží dle zákona č. 367/2000 Sb.) a to z těchto důvodů:

1. Reprodukce nabízených obrazů jsou vyhotovovány na základě objednávky, tedy na míru přímo pro zákazníka. Jedná se především o tisk na plátno a často necháváme vyhotovit na základě objednávky i tisky menších rozměrů. Na skladě nikdy nemáme celou nabídku e-shopu.

2. Reprodukce obrázků ve formátech A3, A4, A5, přáníčka a kartičky, podléhají rychlému opotřebení v případě, že s nimi zákazník nešetrně zachází. Je tím myšleno ohnutí rožků, osahání obrázků. Často stačí  otlačený palec na potištěné straně a obrázek již není možné dále nabízet k prodeji. Z toho důvodu nelze již zakoupené obrázky vrátit.

Doprava a platba

Dopravce dodá zásilku adresátovi ve lhůtě určené jeho obchodními podmínkami. V současnosti využíváme služeb České pošty (www.cpost.cz) .

Možnosti dodání:

Osobní odběr
Můžete využít osobního odběru zboží v Senticích na adrese:

Věra Burešová
Sentice ev. č. 97
666 03 Sentice
harmonizace.brno@gmail.com

Termín odběru zboží je třeba dohodnut nejlépe prostřednictvím e-mailu.

Osobní odběr v Tišnově  na adrese:
          Kateřina Tomisová - kamenný obchůdek Centra Indigenous
          Koráb 248, Tišnov

Pozn.: Tento obchůdek slouží jako oáza klidu a jsou zde k zakoupení kromě kompletního sortimentu i plátna větších rozměrů.

Osobní odběr v Českých Budějovicích po předchozí domluvě na adrese:

Ing. Jana Holická - Johanka
nám. Přemysla Otakara II.č.11
370 01 České Budějovice
jana.holicka@centrum.cz
tel.: 776 606 630
tel. prodejna : 776 001 360
prodejní doba: po-pá 9-17,30, so 8,30-12

Pozn.: Na tomto výdejním místě nemusí být k dispozici všechny obrázky.


Ceník poštovného a balného
Česká pošta při platbě na dobírku 120,- Kč. Při nákupu nad 2000,- Kč je poštovné a balné zdarma.
Jako kompenzaci poštovného ve formě dobírky, přikládám ke každé objednávce dárek v podobě minimálně 3ks obrázkových kartiček. Nechejte se překvapit, které to budou, vybírám je intuitivně.

Způsob platby
Dobírkou a nebo hotově při osobním odběru. Platba probíhá při předání zboží.
U platby předem bude nakupující informován (jen u větších formátů A2, A1 a A0 - tisk na plátno).

Ochrana osobních dat

Prohlašujeme a zavazujeme se, že svěřená osobní data nebudeme bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužijeme svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu www.verakocka.cz. Současně se zavazujeme k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu kdykoliv jeho osobní data vymažeme ze své databáze.