Váš košík
0obrázků za0
Posílání novinek na E-mail
Kartička dne
Afro brazilská bohyně
Obrázek propojuje s matkou Zemí, prohřívá a osvěžuje. Vyjadřuje vášeň pro tanec a rytmus, ženskou přirozenost a svobodu. Propojuje vnitřního ...
Novinka
Čistota srdce
Srdce z hlubin zrozené Obrázek podporuje jakoukoliv tvorbu, pramenící z čistého srdce. Když naše srdce hoří, když skrze něj tvoříme, inspirujeme ...
Nejbližší akce s obrázky

 

Ritál Brno, Vachova 3

prodejní výstava Věry Kočky

Stále trvá i v roce 2020 a 2021

a obrazy průběžně doplňujeme

Odkazy

Čakry

Obrázky čaker k meditaci a harmonizaci.

S radostí Vám představuji obrázky čaker a jejich strážců.

Čakry vnímám jako brány mezi duchem a hmotou, brány mezi člověkem a Bohem.

V popisu každého obrázku jsem se snažila vyjádřit význam čaker. Najdeme tu afimace i to, co můžeme sami udělat pro vyvážení čaker a harmonii jejich energie.

Zjišťujeme, že k harmonizaci čaker je potřeba zaujmout ty správné postoje v daných tématech - dozvíme se, jaké oblasti života k jaké čakře patří a jak s tím pracovat.

Koho zajímá harmonizace čaker, tomu doporučuji meditovat s jednotlivými obrázky.

Čakry jsou jako květy či zář Slunce, můžeme je vnímat zrakem, cítit hmatem, čichat jejich vůni, naslouchat jejich tónům i ochutnat sílu jejich lásky.

Čakry zní, vibrují, voní. Jsou jako prameny či studny. Zásobárny prány.

Abych se mohla pustit do jejich malování, procházela jsem několik měsíců přípravným procesem, při kterém mi byly ukazovány různé obrazy. Před malováním každého obrázku pokaždé prožívám  různorodé stavy mysli i těla, a to formou živé meditace, pří níž vše zapisuji.  Takto získané aktuální informace jsou malováním vloženy do obrazu a  poselství je tím předáno, v této době tady a teď. Malování je tedy vyústěním celého předchozího procesu intuitivního napojení. Obrázek korunuje a dokončuje celé tento proces. V obrázku je zachycena esence toho, co člověk pro svůj život na Zemi potřebuje. U každé čakry se nejprve hlásí její strážci - draci, kteří jsou klíčem k jednotlivým čakrám. Cílem celého dění bude ucelená čakrová sada.

S pokorou děkuji všem bytostem, které mi po celou dobu pomáhaly a pomáhají.
Obrázky čaker slouží lidem pro jejich harmonizaci. S důvěrou v srdci je posílám do světa.

Věra Kočka

Hromadný nákup všech kartiček z kategorie Čakry provedete přes tlačítko.

Řazení:    Cenové varianty: